• Marulianus home

5:3!

ImageOdržana je druga nogometna utakmica između vječnih gradskih rivala Marulianusa i Mosora! >>>

Ekipa Mosora je zasluženo upisala novu pobjedu i dodatno motivirala naše aseve da se ozbiljnije pripreme za utakmice koje tek slijede!

Teško je, kao član Marula, pisati o tome, posebno kad se sitimo prvih 10-ak minuta di je naša ekipa lepršavom igrom punom kombinatorike povela 2:0. Mosoraši se brzo oporavljaju od početnog šoka i discipliniranom igrom poravnavaju rezultat, a 10-ak minuta pred kraj prelaze u vodstvo kojeg drže do kraja utakmice.

Svi se slažu, druga je utakmica pokazala puno kvalitetniji nogomet od prve (na kojoj je postignuto čak 19 golova!), a jedino se još nismo dogovorili na koliko se dobivenih igra? Neki kažu da se igra do tri dobivene, a pala je ideja i da se igra u nedogled, ka šta osmerci Oxforda i Cambridgea već 100-tinjak godina održavaju zajedničke utrke!