• Marulianus home
  • Marulianus home
  • Marulianus home
  • Marulianus home
  • Marulianus home
 
 
Odpenji: Marulianus Novosti Arhiva - stari sajt TOTALNA GUŽVA U PAKLENICI
 
 

TOTALNA GUŽVA U PAKLENICI

ImagePaklenica je protekli vikend bila doslovno preplavljena ljudima, a što će tek biti sljedeći vikend kad se očekuje prava navala povodom tradicionalnog big wall speed climbing natjecanja? O nehumanim gužvama smo čak mogli pročitati i u jutarnjem listu prije nekoliko dana, a veći broj mladih penjača našeg kluba je to i uživo osjetio.

Pakla polagano ali sigurno iz godine u godinu postaje sve popularnija, a nama nekad omiljeni prvi petog, sve manje drag. Čini nam se da sve to skupa pomalo ubija onu lipu romantiku starog dobrog kanjona, ali valjda to tako ide.

Članovi našeg kluba sve češće istražuju Paklenicu zimi, kad je totalna divljina, krvave jagodice, smrznuti prsti, hladne bure ali i odlično trenje i pravi osjećaj. Upravo ova fotografija, snimljena prošle zime, prikazuje jedan od takvih dana. 
Paklo mi te volimo!

 
 
 
 

Bilo podlaktice

Prvo ponavljanje Megdana će ove sezone izvest:

Frenk Jensterle - 18.5%
Niksi Kramarić - 63%
netko treći - 0%
nitko - 18.5%

Ukupno glasova: 27
Glasanje za ovu anketu je završilo 29.08.2019 - 16:50
 
 
 
 

Zadnje osvježeno

Najpopularnije

Zadnje na forumu

Kontakt

SPK Marulianus

Adresa
Tončićeva 1/2
HR-21000 Split
Hrvatska

E-mail
info@marulianus.hr

Mobitel
+385 91 529 5990