• Marulianus home
  • Marulianus home
  • Marulianus home
  • Marulianus home
  • Marulianus home
 
 
Odpenji: Marulianus Novosti Arhiva - stari sajt MARULIĆI U PAKLENICI
 
 

MARULIĆI U PAKLENICI

ImageČak jedanaest mladih penjača našeg kluba ovaj vikend se uputilo prema Paklenici u potrazi za pravom akcijom, iako im vremenska prognoza nije išla na ruku. Svi odreda su tek izišli iz škole penjanja našeg kluba, a ovo im je prvi posjet Paklenici. Osim uobičajenih sportskih smjerova, danas su dvije naveze u sastavu Bruna i Marko te Lidija i Nikola odlučile iskušati svoju snagu i izdržljivost u Anića kuku - smjer Mosoraš (5c, 350m). Ispod smjera su se našli oko 10h, no standardna gužva učinila je svoje te su iz smjera izašli tek oko 19.30. Naši mladi penjači svoju turneju po Paklenici će dovršiti sutra sa sigurno još ponekim ispenjanim smjerom. Bravo ekipa, klub se ponosi s vama.
 
 
 
 

Bilo podlaktice

Prvo ponavljanje Megdana će ove sezone izvest:

Frenk Jensterle - 18.5%
Niksi Kramarić - 63%
netko treći - 0%
nitko - 18.5%

Ukupno glasova: 27
Glasanje za ovu anketu je završilo 29.08.2019 - 16:50
 
 
 
 

Zadnje osvježeno

Najpopularnije

Zadnje na forumu

Kontakt

SPK Marulianus

Adresa
Tončićeva 1/2
HR-21000 Split
Hrvatska

E-mail
info@marulianus.hr

Mobitel
+385 91 529 5990