• Marulianus home
  • Marulianus home
  • Marulianus home
 
 
Odpenji: Marulianus Boulder liga ST boulder liga 2017 Rezultati o lige!
 
 

Rezultati o lige!

Dobri, stari Rade Akmadžić!

...

Sine, šta smo brzi!


Petra, Bog te blagoslovia! On to the overall standings now...








Guštajte u rezultatima ekipa! Budimo realni, žalbeni rok je možda i najuzbudljiviji dio lige jer u žalbenom roku sve je moguće - šaljite nam vaše žalbe, željno ih očekujemo! 



STBL - 2. kolo (04.02)
Žene-rekreacija
Poredak Ime i prezime Klub T/P
1. Azra Kujović Marul 13/27
2. Anđi Uhoda Paklenica 11/11
3. Margarita Uhoda Paklenica 11/13
4. Barbara Kaličanin Marul 10/11
5. Darla Civitico Lapis 10/13
6. Maja Stipaničev Paklenica 10/14
7. Mirna Koloper Teton 9/10
8. Katarina Radica Marul 9/13
9. Petra Dilber Paklenica 8/10
10. Nikolina Crljenak Mihovil 8/11
11. Josipa Aužina Teton 7/7
12. Ivana Domjanović Marul 7/10
13. Antonia Gašperov Teton 5/5
13. Lucia Vukelić Paklenica 5/5
13. Marijana Nakić Mihovil 5/5
16. Ivana Boko Marul 5/9
/ Dora Pavlović Marul /
/ Karmela Majić Marul /
Težačko srce kola - Azra Kujović (2.08)


Muški - rekreacija
Poredak Ime i prezime Klub T/P
1. Vid Ivanišević Marul 17/22
2. Roko Vidović Lapis 16/20
3. Vjeko Zorić Mihovil 16/38
4. Dante Vidas Paklenica 15/20
5. Toma Keč Marul 15/22
6. Gašpar Lemić Paklenica 14/16
7. Stipe Kaštelan Mosor 14/19
8. Nikša Anić Lapis 14/21
9. Josip Miočić Paklenica 14/22
10. Lovre Lovrinčević Marul 14/31
11. Franko Bilić Teton 13/13
12. Bartol Janković Paklenica 13/15
13. Ivan Grmoja Marul 13/17
14. Ive Ivić Paklenica 13/20
15. Hrvoje Bratić Teton 13/21
16. Vedran Ugljen Neretva 12/12
17. Ante Jerolimov Paklenica 12/14
18. Dario Vrdoljak Marul 12/17
18. Luka Dodig Marul 12/17
20. Roko Širović Mosor 12/23
21. Milan Karmelić Profondo 11/11
22. Lovre Pletikosić Paklenica 11/13
22. Nikola Vrdoljak Lapis 11/13
24. Pere Županović Teton 11/14
25 Frane Ćetković Lapis 11/21
26. Filip Dužević Marul 10/11
26. Ivan Lalić Teton 10/11
28. A. Marjanović Paklenica 9/9
28. Nikola Radočaj Paklenica 9/9
30. Ivan Bajlović Hiperaktiv 9/10
30. Marko Gulin Marul 9/10
32. Mate Silić Marul 8/8
33. Ivan Eterović Marul 8/9
34. Nikola Poljak Teton 7/8
35. Damir Bajamić / 7/12
36. Marin Vukman / 6/7
36. Matija Maljoku Paklenica 6/7
Težačko srce kola - Vjeko Zorić (2.38)



Žene-asevi
Poredak Ime i prezime Klub T/P
1. Vana Piccini Marul 20/36
2. Tamara Zulim Mosor 18/47
3. Martina Martić Neretva 13/20
4. Aida Čatić Neretva 12/12
5. Marijana Babić Marul 12/13
Težačko srce kola - Tamara Zulim (2.61)





Muški - asevi
Poredak Ime i prezime Klub T/P
1. Nikola Kramarić Marul 30/59
2. Luka Trumbić Marul 24/30
3. Antonio Krivić Mosor 24/55
4. Jerko Cvitanić Marul 23/32
5. Jakov Milanović Mosor 23/38
6. Mislav Kuzmić Mosor 22/26
7. Frane Čulić Marul 21/23
8. Toni Miličević Neretva 21/35
9. Leon Jeletić Marul 21/37
10. Samir Repeša Neretva 20/22
11. Ante Đapić Mosor 20/29
12. Mikula Bašić Marul 20/30
13. Josip Vukušić Marul 19/28
14. Vedran Pehnec Mosor 19/32
15. Boris Rožić Marul 18/24
16. Vedran Puljiz Mosor 18/29
17. Branko Kragić Zona 18/40
18. Igor Savin Marul 17/23
19. Nikola Maretić Marul 17/31
20. Mate Brkić Marul 16/20
21. Ivica Beović Mosor 16/21
22. Marin Radmilović Marul 16/23
23. Petar Bekavac Neretva 16/30
24. Slaven Vručinić Mosor 14/17
25. Igor Pavlović Marul 14/18
25. Toni Zlodre Marul 14/18
27. Josip Volarić Neretva 14/21
28. Ivan Krnić Marul 14/23
29. Vladimir Miketa Paklenica 14/26
30. Petar Validžić Marul 13/14
31. Antonio Trogrlić Marul 13/17
32. Luka Mudronja Art Rock 12/18
33. Krešimir Domazet / 11/11
34. Damir Ugljen Neretva 11/16
35. Dino Andrić Marul 11/16
36. Božidar Čondić Marul 10/10
37. Hrvoje Viđak Marul 10/14
38. Tonči Validžić Marul 9/10
39. Božo Bašić CAF 6/17
/ Mario Mihanović / /
/ Shane Lonergan Marul /
/ Marin Banović Marul /
Težačko srce kola - Božo Bašić (2.83)







 
 
 
 

Zadnji komentari

RSS

Bilo podlaktice

Vaš omiljeni brend hvatišta je: