• Marulianus home
  • Marulianus home
  • Marulianus home
  • Marulianus home
  • Marulianus home
 
 
Odpenji: Marulianus Novosti Vijesti Kaos u Chironicu!
 
 

Kaos u Chironicu!

Sykeeed!!!

Marulova dica

Kivela & prijatelji!Lude vijesti nam stižu iz Švicarske - redakcija gori !!!


Jutros u 3.30h ujutro Marulova ekspedicija u sastavu Kivela, Antonija, Stana & Leon stiže u švicarski kanton Ticino! Lokalnim asevima nema išta draže nego kad in gosti za apartman banu u tu uru!

Imajući na umu da Vakula zove ubi bože vrime (upitno je bilo da li uopće krenit iz Splita), naši asevi su na penjalištu rano - već oko podne! Vidno motivirani i u odličnom raspoloženju Antonija, Stana i Leon sa lakoćom bilježe niz 6-ica. S obzirom da im je Did Marul preporučia da ulete i stisnu koju 7-icu, jer bi se doma mogli načekat, ekipa čačka klasike spomenutog ranga i moli Vakulu da im se smiluje.

Za to vrime Luka Kivela, prvi put u Chironicu se osjeća kao pušten sa lanca i prolazi Vitruvian Man - original (7C) - na fleš, Kormilator (7C) iz 2. pokušaja i La vent nous portera (8A), a onda po mraku za kraj dana i megaklasik Souvenir (8A/+)! Kakav as!!!

...
Razumimo ako vas čudi ovaj ticklist našeg asa odrađen u jedno popodne  ali iskreno mi nismo iznenađeni. Kivela, rodom iz malog mista Postinja u dalmatinskoj Zagori, di pošteni težak cili dan motikom okopaje krš ne bi li škapula malo zemlje i posadija nešto za pojist - nikad nije ima problema sa fizičkim predispozicijama, a motivacijom još manje. Jedino ga malo sa vrimena na vrime muči fjaka ali kad je van te faze onda se radi o prevelikom stroju golemog potencijala!

U trenucima dok ovo čitate naša ekipa uživa u kasnoj večeri i dokolici. Prevladavaju teme o koži, a možda padne i lagani streching. Sutra se planira rani start, moguće i prije podneva! Odgodite sve obaveze i pratite marul.hr jer bit će ludo i nezaboravno!

Ajmo našiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!
>>> DIDOVINA SWISS EDITON:
- Dide, jel istina da je tata-mata Boris Zokić pripremia detljan plan napada na Chironico za Kivelu & prijatelje?
- Sine, to je istina! Boći je vrhunski poznavatelj Chironica i lokalno stanovništvo Ticina gušta kad se on pojavi u regionu!
- Dide, itni pikanteriju - spreman sam!
- Maci, naša ekipa čak i spava u apartmanu koji je standardna baza obitelji Zokić i odakle su rađene taktičke pripreme mnogih legendarnih uspona!
- Nemogu virovat! Odnila me ova pikanterija, jedva čekan sutra!Vezani članci

Komentari  

 
+14 #1 firule warrior 2015-03-24 00:08
Haaaaaaay mile ti matere pa ovo jedva i na krizinama podnosimo, Kifla poludi i daj obori me sa ranjemih nogu :lol:
Citat
 
 
+13 #2 firule warrior 2015-03-24 00:49
Zatrazija san za sutra dodatnu bocu infuzije 8)
Citat
 
 
+7 #3 Lija 2015-03-24 09:14
Postinje sine !!!
Citat
 
 
+2 #4 kivela 2015-03-24 09:59
ahahaha legendo, tesko da cu te oborit s ranjene noge jer ode obara kiša
Citat
 
 
 
 
 

Zadnji komentari

RSS

Bilo podlaktice

Prvo ponavljanje Megdana će ove sezone izvest:

Frenk Jensterle - 18.5%
Niksi Kramarić - 63%
netko treći - 0%
nitko - 18.5%

Ukupno glasova: 27
Glasanje za ovu anketu je završilo 29.08.2019 - 16:50
 
 
 
 

Zadnje osvježeno

Najpopularnije

Zadnje na forumu

Kontakt

SPK Marulianus

Adresa
Tončićeva 1/2
HR-21000 Split
Hrvatska

E-mail
info@marulianus.hr

Mobitel
+385 91 529 5990