Odpenji: Marulianus Novosti Vijesti Marulov potop!

Marulov potop!

Prizor koji smo prošle večeri tako često gledali - polukontra Mosora!

...

...

Mosorova ekipa je sinoć deklasirala naše aseve sa 8:3 i upisala treću pobjedu za redom u međusobnim ogledima! Istina boli ali dužni smo čestitat protivniku jer bili su bolji.

Iako na klupi brojčano nadmoćniji, Marulovi asevi nisu mogli ništa protiv TIKA-TAKA pas igre Mosora. Prvo poluvrijeme smo se nekako držali ali početkom drugog je postalo jasno da ovo nije naša večer. Budimo realni - bila je to klasična egzekucija. Uprava Marula ne krije razočarenje ali viruje da imamo mladu ekipu koja usprkos sinoćnjem porazu definitivno obećava. Prema neslužbenim informacijama tribalo bi doć do izmjena na klupi Marula. Kandidati su Hrvoje Lacić Lacan i Igor Savin Glista, a bez obzira ko bude izabran čeka ga težak posao. Potrebno je uigrati ekipu, dati veću minutažu mladim igračima i vratit pobjednički mentalitet u naše redove.

>>>...

... sinovi katakombi upijaju svaku rič kapetana Mije Ferate Špara!

Prid meč

Klupa Marula - sve redom velika imena ST scene!

Narančasta brigada

...Lacan u desnon kantunu traži da se "stane na loptu"!

Bojno polje

Dani Gatuso Piccini na prvoj stativi, u drugom planu Gremo u punoj koncentraciji!

Korner

Na poluvremenu smo gubili 4-1, Lacan preuzima klupu, njegovo lice jasno opisuje ozbiljnost situacije!